top of page

NA STÓWE

ALBO WCALE

STO%GYM to więcej niż siłownia – to społeczność, która inspiruje, motywuje i wspiera na każdym kroku drogi do lepszej formy.

DSC09844.jpg

POWIERZCHNIA SIŁOWNI

460m2.png

Nasza siłownia STO%GYM rozciąga się na przestrzeni aż 460 m², oferując doskonale wyposażone miejsce do realizacji każdego rodzaju celów treningowych. Dzięki starannie zaprojektowanym strefom treningu siłowego oraz dostępności przestrzeni dla zajęć z trenerami personalnymi, każdy miłośnik aktywności fizycznej znajdzie tu coś dla siebie.

DSC00513.png

Z nimi osiągniesz formę na

100%.png

Poznaj naszych trenerów w STO%GYM, którzy będą Twoimi przewodnikami w drodze do formy życia! Nasi specjaliści to pasjonaci sportu, wykwalifikowani i doświadczeni, gotowi wspierać Cię na każdym etapie Twojej sportowej podróży. Z nimi każdy trening przyniesie Ci bliżej do celu.

Nasi trenerzy prowadzą razem aż 10 różnych zajęć grupowych, oferując szeroki wachlarz możliwości – od intensywnego cardio po spokojne sesje jogi i dynamiczne treningi siłowe. Bez względu na to, czy szukasz zajęć poprawiających kondycję, czy też skupionych na konkretnych umiejętnościach, u nas znajdziesz idealne dopasowanie do swoich potrzeb i preferencji.

bottom of page